Digjet një shtëpi në Polac të Skenderajt

Sonte rreth orës 18:00 një shtëpi në fshatin Polac të Skenderajt është kapluar nga zjarri.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë shtëpia në fjalë nuk ka qenë e banuar dhe sipas tij për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar.

“Sonte, rreth orës 18:00, është raportuar për zjarr në një shtëpi të pabanuar në fshatin Polac të Skenderaj. Zjarrfikësit e kanë fikur zjarrin, nuk raportohet për të lënduar”, ka thënë Zahiti.

Më poshtë mund të ndiqni disa pamje pasi zjarri ka kapluar shtëpinë

Të fundit

​Sot mësohen dy çerekinalistët e fundit të Botërorit

Me dy ndeshjet që do të zhvillohen sot, do...

Sekreti për t’u bërë i pasur: Jetoni nën mundësitë tuaja!

Është e mërzitshme, por kjo nuk do të thotë...