2 Ton së shpejti me një projekt të ri muzikor

Reperi i njohur, 2 Ton ka nisur punën për një projekt të ri muzikor.

Kështu të paktën ka lënë të kuptohet vetë reperi përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Teksa shihet në makinë, reperi nga Ferizaj ka ndarë pjesë nga kënga e re, e për të cilën tha se do të publikohet shume shpejt.

“Së shpejti, së shpejti, Katran”, ka shkruar 2 Ton në mbishkrimin e postimit.

Sido që të jetë, reperi nuk ka zbuluar akoma ndonjë ditë të lansimit të këngës më të re, të cilën padyshim fansat e tij e presin me padurim.

Ndërkohë deri në finalizimin e tij, 2 Ton po shijon suksesin e këngës “Latina” që deri tani ka grumbulluar mbi 2.6 milionë klikime në YouTube.

Ndërsa, krahas projekteve reperi mbetet i angazhuar edhe me mbrëmje muzikore dhe koncerte.

Image

Storie në Instagram

Image

 

Të fundit

Ishte vetëm 22 vjeç, futbollisti ndërron jetë gjatë seancës stërvitore

Futbollisti kolumbian Andres Balanta ndërroi jetën të martën gjatë...

Këshilli Gjyqësor të hënën do të zgjedhë kryetarin e ri

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut me...