Emily Ratajkowski publikon poza nudo të realizuara gjatë shtatzënisë

Emily Ratajkowski publikoi disa fotografi të trupit të saj shtatzënë për të festuar ditëlindjen e parë të djalit të saj Sly.

Modelja dhe aktorja, 30 vjeçe, emocionoi fansat me fotografitë e reja nga faza të ndryshme të shtatzënisë, shkruan The Sun.

Në të parën, Emily shfaqej e zhytur në një vaskë me ujë, duke treguar me krenari barkun e saj.

Imazhi i dytë e shfaqë atë duke qëndruar në një banjë me pllaka të bukura, me duart që mbulonin gjoksin dhe me shpinën e harkuar për të akomoduar barkun e saj në rritje.

Në fotografinë e saj të tretë, ylli i “Gone Girl” u ul në një karrige të rehatshme rozë dhe dukej pothuajse gati për të pozuar.

Fotografia e saj e katërt ishte ajo e Sly-it të adhurueshëm që shikonte lart me sytë e tij të mëdhenj blu.

Emily i ndau këto imazhe me fansat në Ditën Ndërkombëtare të Gruas duke shkruar në mbishkrimin e fotografisë: “Gëzuar ditëlindjen dinak/gëzuar ditën e lindjes për mua/gëzuar ditën e grave për të gjithë”.

Postimi i saj mblodhi gati dy milionë pëlqime dhe një person u përgjigj: “Ai është fëmija më i përsosur i adhurueshëm!”.

Një tjetër fanse ia ktheu: “Uaa. Mëmësia është e bukur!”

Emily lindi fëmijën e saj të parë me producentin e filmave Sebastian Bear-McClard në mars 2021.

Ajo njoftoi lindjen e fëmijës së saj të parë në Instagram duke shkruar: “Sylvester Apollo Bear na është bashkuar me ne në tokë. Sly mbërriti më 3/8/21 në mëngjesin më surreal, më të bukur dhe të mbushur me dashuri të jetës sime”.

Emily dhe bashkëshorti i saj, Sebastian Bear-McClard, u martuan në një ceremoni sekrete në shkurt të vitit 2018.

Çifti krijues e ka mbajtur shumë private lidhjen e tyre, duke postuar rrallë herë në rrjetet sociale.

Lajmi për martesën e tyre u bë i ditur vetëm 10 ditë pasi ata u panë së bashku për herë të parë publikisht.

Megjithatë, një burim i brendshëm më vonë tha për Us Weekly: “Emily e njeh Sebastianin prej vitesh. Ata ishin të gjithë në një grup miqsh. Ai nuk ishte i huaj”.

Para fejesës së tyre, Emily kaloi tri vjet në lidhje me kompozitorin e muzikës Jeff Magid.

Dyshja u ndanë në janar të vitit 2018, vetëm një muaj para se ajo të zbulonte se do të martohej me Sebastianin.

Emily një herë e krahasoi trupin e saj shtatzënë me Winnie the Pooh, teksa pozoi lakuriq në një ‘selfie’ para pasqyrës.

Image

Emily Ratajkowski

Të fundit