Bora bllokon rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë

Prishtina1 mars 2022

Vdekja e nxënësit në Kodër të Trimave, reagon deputeti i kësaj lagje

I trishtuar me vdekjen e nxënësit, Rijadit, në Kodër të Trimave, deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka shprehur ngushëllime familjes.
Ai kërkoj nga Komuna e Prishtinës dhe policia që të rritet siguria në ambientet…

Të fundit

Shpërthen zjarri në aeroplanmbajtësen “Abraham Lincoln”, 9 të plagosur

Nëntë persona janë plagosur pas shpërthimit të një zjarri...

Kontrollet nga OSHEE për vjedhjen e energjisë dyshohet se janë shkak për dhunimin e drejtorit në Lezhë

Drejtori i OSHEE-së, Edmir Përndeca u dhunua fizikisht mbrëmjen e sotme...

Lajmi i fundit nga mediat angleze/ Behgjet Pacolli mund të jetë pronari i ri i Mançester United-it

Ish-presidenti i Kosovës, Behgjet Pacolli, ka treguar interesimin e...