Heidi Klum dhe vajza Leni, 17 vjeç, pozojnë për kopertinën e revistës Harper’s Bazaar Gjermani

Heidi Klum dhe vajza e saj 17-vjeçare, Leni, kryesojnë numrin e prillit të Harper’s Bazaar të Gjermanisë.

Pjesëtarja e jurisë në “America’s Got Talent”, 48 vjeçe, kishte veshur një fustan nga marka Proenza Schouler ndërsa po zhytej në pishinë, teksa Leni veshi një fustan të kaltër nga Cecilie Bahnsen që i përputhej me sytë.

Heidi ka komplimentuar në Instagram vajzën e saj gjermanisht, duke shkruar se Leni ka sytë e bukur të gjyshes.

Kjo nuk është hera e parë që dyshja modele zbukurojnë së bashku kopertinat; Dyshja pozuan për Vogue Gjermani në fund të vitit 2020, duke shënuar hyrjen e parë të Lenit në botën e modës.

Ajo hapi Javën e Modës në Berlin një muaj më vonë dhe bëri një debutim epik në pistën e saj në shfaqjen e Dolce & Gabbana Alta Moda gushtin e kaluar. Ajo gjithashtu pozoi për kopertinën e saj Glamour Germany prillin e kaluar, 20 vjet pasi mamaja Heidi bëri të njëjtën gjë.

Të fundit

Ishte vetëm 22 vjeç, futbollisti ndërron jetë gjatë seancës stërvitore

Futbollisti kolumbian Andres Balanta ndërroi jetën të martën gjatë...

Këshilli Gjyqësor të hënën do të zgjedhë kryetarin e ri

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut me...