Levica dhe Stoiljkoviçi, partnerët e Taravarit dhe Hoxhës, me Rusinë, kundër Ukrainës

Siç dihet tanimë në opinion se Levica e Apasievit dhe Stoiljkoviçi janë deklaruar dhe kanë shprehur haptazi qëndrimin e tyre pro-Rusisë, agresion të cilin nuk po e ndal çdo ditë ndaj popullit të Ukrainës. Këta dy janë në koalicion edhe me disa politikanë dhe parti shqiptare opozitare si ASH dhe Besa.

TARAVARI DHE HOXHA NUK KANË DALUR AS EDHE TË FLASIN PËR PARTNERËT E TYRE DHE QËNDRIMIN E TYRE KUNDREJT DEKLARATAVE SKANDALOZE. POPULLI SHQIPTAR ËSHTË I NEVRIKOSUR ME QËNDRIMET E TYRE DHE BASHKËPUNIMIN QË KANË ME KËTO PARTI, PARTI TË CILAT JANË KUNDËR NATO-S, BE-SË, KOSOVËS, AMERIKËS DHE PRO RUSISË E CILA PO I SJELLË VETËM DËME RAJONIT DHE BOTËS ME VEPRAT E FËLLIQURA DHE GJAKATARE.

Të fundit

VOA: Hakeem Jeffries, i pari udhëheqës afrikano-amerikan i demokratëve në Kongres

Ligjvënësit demokratë votuan të mërkurën unanimisht për të zgjedhur...

Berisha: Samiti pozitiv për Shqipërinë

Opozita është e vendosur të protestojë në bulevard në...

Rod Stewart flet për ndarjen nga jeta të dy vëllezërve të tij

Artsiti Rod Stewart  ka folur për ndarjen nga jeta...