Erioni refuzon Mikelën dhe largohet nga studio

Mikela i kërkoi një kërcim Erionit ditën në të cilën po transmetohet takimi i tij me Rrushen.

Kjo solli reagim në studion e Për’puthen sidomos të Rrushes e cila vazhdimisht thoshte ‘jo’ pas kërkesës së Mikelës.

Erioni nuk pranon të kërcejë me Mikelën pasi momenti që ajo kishte zgjedhur ta kërkonte nuk ishte i duhuri.

“E dua këtë kërcim jo tani”, tha Erioni i cili dukej shumë i mërzitur nga kjo situatë.

Të dyja vajzat po flisnin njëkohësisht dhe në një moment ai ngrihet nga karrigia duke u larguar nga studioja.

Treshja Rrushja-Erion-Mikela kanë pasur gjithmonë debate.

Të fundit

Rod Stewart flet për ndarjen nga jeta të dy vëllezërve të tij

Artsiti Rod Stewart  ka folur për ndarjen nga jeta...

Behgjet Pacolli pronari i ardhshëm i Manchester United?!

Mediumi anglez Football Transfers, shkruan se ish-presidenti i Kosovës,...