Arjola iu këshillon nga Turqia: Duajeni familjen tuaj, punoni shumë, jetoni pasionin tuaj

Arjola Demiri ndodhet ende në Turqi.

Aktorja dhe ish banorja e BBV, Arjola ka treguar me anë të disa postimeve në rrjetet sociale se ndodhet në Stamboll teksa as fotot nga atje nuk kanë munguar.

Ajo po ashtu ka bërë me dije se shoqërueset e këtij udhëtimi janë Big Mama dhe motra saj Elisa.

Image

Arjola

Ndërkohë sot tek sa ka postuar disa imazhe ajo nuk ka harruar në mbishkrimin e saj edhe një këshillë jetësore.

“Duajeni familjen tuaj, punoni shumë, jetoni pasionin tuaj”, shkruan Arjola.

Ndryshe, Arjola ka fituar një apartment në Tiranë si dhuratë nga BBV, qëllim ky i saj që kur hyri në shtëpinë e famshme ku ishte deklaruar se ëndrra saj është që fëmijët e saj të kenë një shtëpi.

Të fundit

Ishte vetëm 22 vjeç, futbollisti ndërron jetë gjatë seancës stërvitore

Futbollisti kolumbian Andres Balanta ndërroi jetën të martën gjatë...

Këshilli Gjyqësor të hënën do të zgjedhë kryetarin e ri

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut me...