Rikthehet bora në vendin tonë, këto do të jenë temperaturat

Kosova25 shkurt 2022

Ngjarjet e datës 25 shkurt

Komisioni për Administratë Publike, Pushtet Lokal, Media dhe Zhvillim Rajonal shqyrton draft-planin e punës së Komisionit, për vitin 2022. (Kuvendi i Kosovës, salla N302, ora 9:00)
Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Inovacion, Kulturë,…

Të fundit

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...

Nuredini: Edhe në kohë krize, të kujdesemi për ambientin

Edhe në rrethana të krizës globale energjetike po bëhen...

Kriza energjetike/ Bekteshi takon Kryepeshkopin e Kishës Ortodokse

Në vazhdën e takimeve të krerëve fetarë në vend,...