Luan Hajra varroset sot në Prishtinë

Ka vdekur këngëtari i njohur Luan Hajra.

Varrimi i tij do të bëhet sot në orën 15:15,në varrezat e Dragodanit në Prishtinë.

Lajmin e ka bërë të ditur vajza e tij Donika Hajra.

“Të dashur miq dhe familjarë, varrimi i të ndjerit, të babait tonë, Luan Hajra bëhet sot në kohën e Ikindisë, në orën 15:15 në varrezat e Dragodanit në Prishtinë”, ka njoftuar ajo.

Të fundit

Foshnja 4-muajshe në gjendje të rëndë, arrestohet edhe nëna shqiptare në Greqi, dyshohet për dhunë

Një foshnjë shqiptare, vetëm katër muajshe ndodhet e shtruar e intubuar...

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...

Përfshihet nga flakët një barakë druri në Tetovë

Zjarrfikësit e Tetovës sot ndërhynë në një zjarr në...