Sara tregon çfarë dhurate i bëri nëna e saj Pm-it në takimin e parë

Gjatë spektaklit të sotëm Sara zbuloi se Pm ka takuar rastësisht nënë e saj.

Cifti tashmë po shijon lidhjen e tyre edhe jashtë shtëpisë së Big Big Brother Vip.

Sara dhe Dj Pm kanë marrë zemrat e publikut si çifti më simpatik i këtij edicioni të BBV.

Ata deklaruan sonte në Post BigBrother se vazhdojnë të jenë bashkë dhe të lumtur, madje Sara zbuloi se Pm e ka takuar nënën e saj teksa Pm po e përcillte Sarën deri në kufirin Kosovë-Shqipëri.

Ajo zbuloi se nëna e saj i ka dhënë PM një qokollatë dhe një pije në takimin e parë.

Të fundit

‘Do hyjmë në grevë urie’, Luçiano Boçi: Të na japin logon e PD-së

Nënkryetari i PD, Luçiano Boçi, tha se nëse gjykata...

Imami i Qabesë në Kosovë, Myftiu doli e priti në aeroport

Myftiu i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK), Naim Tërnava...