Aksident me motoçikletë/ Fier-Tepelenë, humb jetën një këmbësor. Plagoset një i dytë

Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Tepelenë në Kafaraj ku një motor ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Viktimë ka mbetur 67 vjeçari Qerim Troka nga Ada.

Sipas njoftimeve të Policisë së Fierit, ka dashur të kalojë rrugën por është përplasur nga motori dhe nuk ka mundur që të mbijetojë.

Drejtuesi i motorit ka mbetur i plagosur  dhe është dërguar me urgjencë për në spitalin e Fierit.

 

Të fundit

Kriza energjetike, Rama: Ndihma e BE-së ndaj Ballkanit Perëndimor mos të ketë diferenca

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, pas takimit të Komunitet...

Bekteshi: Nesër takim me kompaninë për furnizim me gaz natyror

Ekipi qeveritar i Maqedonisë i udhëhequr nga kryeministri Dimitar...

Masat e reja anti-krizë, Bekteshi: Do të ndihmohen qytetarët dhe kompanitë që prodhojnë ushqime bazë

Ministria e Ekonomisë ka filluar komunikimin me kompanitë e...