3 mijë e 159 raste aktive me COVID-19 në Shqipëri

Aktualisht në Shqipëri janë 3 mijë e 159 raste aktive me COVID-19.

Në 24 orët e fundit janë konfirmuar 173 raste të reja, nga 2 mijë e 443 testime

Dy persona kanë ndërruar jetë dhe 408 janë shëruar gjatë kësaj periudhe.

Ndryshe, të shtruar në spitale COVID, aktualisht në Shqipëri janë 66 pacientë

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...