Parisi është gjithmonë ide e mirë

Me fotot e fundit, Arbana, Lori, Sara dhe gjithë stafi i “Big Brother Vip” ka treguar se destinacioni i parë që kanë vizituar pas mbarimit të spektaklit është Parisi.

Arbana dhe Lori kanë publikuar disa nga momente gjatë eksplorimit të qytetit.

“Nata e kaluar me skuadrën”, ka shkruar Arbana në një prej fotove me stafin e saj.

Edhe njëherë gocat na treguan se Parisi mbetet zgjedhja ideale për të gjithë ata që duan të shijojnë elegancën, qetësinë pas muajve të gjatë ngarkuar me punë.

Më herët stafi i Arbanës ka udhëtuar drejt Duabit, por Parisi ka qenë zgjedhja e pranverës, duke u bërë kështu më romantike.

Të fundit

Foshnja 4-muajshe në gjendje të rëndë, arrestohet edhe nëna shqiptare në Greqi, dyshohet për dhunë

Një foshnjë shqiptare, vetëm katër muajshe ndodhet e shtruar e intubuar...

U raportua i zhdukur 43 vjeçari nga Tetova me probleme shëndetësore

Policia e Tetovës informoi se me 25 shtator 2022...

Përfshihet nga flakët një barakë druri në Tetovë

Zjarrfikësit e Tetovës sot ndërhynë në një zjarr në...