Detaje nga aksidenti i rëndë në Vlorë, vdes 21 vjeçari

Një 21 vjeçar ka humbur jetën këtë të mërkurë si pasojë e një aksidenti rrugor që ndodhi paraditen e sotme në aksin Vlorë-Orikum.

I riu i identfikuar si Savjo Dhimojani u dërgua me urgjencë në spital, por nuk ia doli t’i mbijetojë plagëve të rënda.

Ndërkohë mbetet në gjendje kritike shoferi Arif Canaj.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të fshatit Radhimë ku automjeti tip “Ford”, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një shtyllë betoni, ku si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe ka humbur jetën 21 vjeçari.

Të fundit

Edicioni i pestë i “Skupi Kamerfest”, Ahmeti dhe Grubi takojnë artistët

Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka...

Arrestohet shkupjani 20 vjeçar, dyshohet për 6 vjedhje

Dje në ora 19:00, policia ka arrestuar 20 vjeçarin...