Mary J. Blige shkëlqen gjatë performancës së pjesës së parë të ‘Super Bowl 2022’

Shfaqja e së dielës (13 shkurt) në pjesën e parë të Super Bowl me temë hip-hop përfshiu interpretuesit e saj veteranë që kanë një moshë të kombinuar prej 286 vjeç.

Këngëtarja, 51 vjeçe, iu bashkua Snoop Dogg, Dr. Dre, Eminem dhe Kendrick Lamar – me një paraqitje befasuese nga 50 Cent – ​​gjatë ndeshjes së madhe të së dielës, duke i lënë pas dore të tjerët me pamjen e saj vezulluese.

Blige performoi “A Family Affair” dhe “No More Drama” me një bluzë me lidhëse me mëngë të gjata me pantallona të shkurtra, doreza pa gishta dhe çizme deri te kofshët, të gjitha të mbuluara me një stampim leopardi reflektues dhe tema argjendi.

Ajo e rriti edhe më shumë faktorin vezullues me një palë vathë në formë rrathësh Sister Love të mbuluar me 33 karat diamante dhe, në kulmin e performancës, e mbylli me një kapelë të përshtatshme mbi zgjatimet e saj bionde deri në ijë.

Pas shfaqjes, kreatori Peter Dundas do ta vërë në dispozicion pamjen e këngëtares si një NFT, në mënyrë që çdokush të mund të duket si “Mary on steroids” në Metaverse.

Të fundit

Aksident tragjik në Greqi, vdes çifti shqiptar

Një çift shqiptar ka gjetur vdekjen në një aksident...

Bislimi: Liberalizimi i vizave po trajtohet me përparësi

Zëvendëskryeministri i parë për Integrim Evropian, Zhvillim dhe Dialog...

Në Greqi, 61% e të huajve të rregullt në vend janë shqiptarë

Ministria greke për Migracionin dhe Azilin tha përmes një...